İletişim
Ortaklar
Bize Sorun


Web Tasarım
Orkut GÜLER

E
K
S
P
C
E

B
İ
L
G
İ
S
A
Y
A
R

V
E

B
İ
L
G
İ

İ
Ş
L
E
M

S
A
N
A
Y
İ

T
İ
C
A
R
E
T

L
İ
M
İ
T
E
D

Ş
İ
R
K
E
T
İ

 
 
ŞİRKET PROFİLİ:
 


BU ŞEHİRDE ÖĞRENDİKLERİMİZİ,
YİNE BU ŞEHRİN HİZMETİNE SUNMAK ÜZERE YOLA ÇIKTIK...

Zonguldak’ta bilişim alanında hizmet vermek üzere 1996 yılında Eksperce Bilgisayar ve Bilgiişlem San.Tic.Ltd.Şti. ünvanıyla İrfan YILMAZ, Celalettin KARAASLAN ve Tuncay ALTUN tarafından kurulmuştur.

Şirketin kısa bir geçmişi var gibi görünsede işin temelini oluşturan bilgi ve tecrübe birikimi 1989 yılından başlamaktadır. Zonguldak’ın ilk bilgisayar şirketi olma özelliğine sahip Bilem Bilgisayar’da başlayan tanışma ve birlikte çalışma zamanla ortaklık şeklinde tüzel kişiliğe dönüşmüştür. Kuruluş sırasında çok kısıtlı bir sermaye olsada bu alanda esas sermayenin “bilgi birikimi, tecrübe ve dürüstlük” olduğu inancıyla yola çıktık ve parolamızıda “öncelikle hizmet” olarak belirledik.

İlimizdede bilgisayar sektörünün en büyük sıkıntısı teknik servis hizmeti verebilecek firmaların azlığıydı. Bu nedenle teknik servis desteği sağlamak koşuluyla ticari işletmeleri ve eğitim kurumlarını hedef pazar olarak seçtik. Ticari alanda sorunsuz çözümler için Logo ticari programını, eğitim kurumları için Bilsa Okul Yönetim programlarının bayiliklerini aldık. 1998 yılında teknik servis hizmetlerimiz TSE belgeli hale getirdik. Yine artan talepleri karşılmak üzere eczanelere yönelik hazırlanmış olan Farmakom programının bayiliği almış bulunmaktayız.

3000’i aşkın müşteri portföyü, Casper Bilgisayar ve Digitech Bilgisayar sistemleri, LBS Ticari Yazılımları, Bilsa Okul Yönetim Programı ve Farmakom Eczane Yönetim Programı ile çözümler üretmeye hazırız. Hep aynı çizgi ve istikrar ile...

Şirket Profili | Hizmetlerimiz | Ürünlerimiz | Ürün Bilgileri | Download | Kampanya
Copyright © Eksperce 2003 - 3004. Tüm Hakları Saklıdır.