İletişim
Ortaklar
Bize Sorun


Web Tasarım
Orkut GÜLER

E
K
S
P
C
E

B
İ
L
G
İ
S
A
Y
A
R

V
E

B
İ
L
G
İ

İ
Ş
L
E
M

S
A
N
A
Y
İ

T
İ
C
A
R
E
T

L
İ
M
İ
T
E
D

Ş
İ
R
K
E
T
İ

 
 
E-BİLGİ :
 
Aşağıda sunmuş olduğumuz çözülüm ürünleri ile ilgili bilgiler bulacaksınız...
 

LBS Hakkında

LOGO Şirketler Grubu Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım grubudur. KOBİ’ler için muhasebe uygulamaları geliştirerek bilişim dünyasına giren LOGO, bugün uluslararası rekabet koşullarında başarı sağlamak isteyen büyük ölçekli firmalara Kurumsal Kaynak Planlaması ve Tedarik Zinciri Yönetimi çözümleri sunan, eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren, eğitim amaçlı ürün ve içerik oluşturan, anahtar teslim yazılım projeleri geliştiren ve dünya markası birçok bilişim ürününü dağıtan bir şirketler grubu haline gelmiştir.
Logo Grubu’nun lokomotif şirketi konumundaki LBS, Türkiye’nin ilk halka açılan ilk bilişim firmasıdır. Teknoloji ve ürün geliştirme ekibi tarafından geliştirilen başarılı uygulamalar, Türkiye genelinde kabul görmüş ve sektör tarafından da birçok ödül ve ertifika ile ödüllendirilmiştir. LBS’nin Yetişmiş insan gücü ile, tüm Türkiye’yi Türkiye’ye sarmış dağılmış olan güçlü satış ve hizmet ağı LBS’nin en önemli varlığını ve rekabet gücünü oluşturmaktadır.
LBS, 2.000 iş ortağı, 120.000 müşterisi ve 500.000'in üzerindeki kullanıcısı ile Türkiye uygulama pazarının lideri konumundadır. Microsoft ve Oracle’ın Sertifikalı Çözüm Ortağı olan LBS, aynı zamanda Microsoft BackOffice Sertifikasını alma başarısını göstermiştir.
Yazılım mühendisliği ilkelerine odaklanmış olan LBS, kalite programını uygulamadaki kararlığı ile kalite alanındabu alanda önemli başarılar yakalamıştır. SPICE kalite sisteminin 3.seviyesinde bulunan LBS, American Quality Assessors tarafından ISO-9001:2000 sertifikası ile ödüllendirilmiştir.

Daha fazla bilgi için lütfen lbs resmi sitesini ziyaret ediniz: www.lbs.com.tr

 

Bilsa Hakkında

Bilsa ürünleri hakkında bilgi için lütfen bilsa resmi sitesini ziyaret ediniz: www.bilsa.com.tr/urunler.htm

 

Farmakom Hakkında

Bilgi için lütfen farmakom resmi sitesini ziyaret ediniz: www.farmakom.com.tr

 


Şirket Profili | Hizmetlerimiz | Ürünlerimiz | Ürün Bilgileri | Download | Kampanya
Copyright © Eksperce 2003 - 3004. Tüm Hakları Saklıdır.