İletişim
Ortaklar
Bize Sorun


Web Tasarım
Orkut GÜLER

E
K
S
P
C
E

B
İ
L
G
İ
S
A
Y
A
R

V
E

B
İ
L
G
İ

İ
Ş
L
E
M

S
A
N
A
Y
İ

T
İ
C
A
R
E
T

L
İ
M
İ
T
E
D

Ş
İ
R
K
E
T
İ

 
 
TEKNİK SERVİS :

 

Teknik Hizmetler Birimi kapsamında yapılan bakım anlaşmaları ve her tür onarım hizmetleri ise, kendi içerisinde oluşturulmuş şirket prensipleri dahilinde prosedürlere bağlanarak, en kısa zamanda en doğru çözümün sağlanmasını hedeflemiştir. Bu sayede anlaşma yapılan müşterilerin sorunları, ancak kendi bünyelerindeki elemanların gösterebileceği bir hassasiyet ve titizlik içerisinde çözümlenmektedir. Ayrıca periyodik dönemlerdeki bakımlarda da tüm sistemlerin en küçük ayrıntılarına kadar incelemeleri yapılarak, ileride çıkması muhtemel sorunların da önceden engellenmesi sağlanmaktadır

 

Faaliyete başladığından beri bu gerçeğin bilincinde olan Eksperce bilgisayar. bütün stratejisini her müşterisini özel tutmak, değişik istek ve ihtiyaçları anlamak, bu ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmek ve hızlı, etkin ve kaliteli bir teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma ilkesine dayanarak kurmuştur.

 

Eksperce Bilgisayar bünyesinde çalışan teknik servis çalışanlarının sorumluluk alanı satış öncesinde müşterilere teknik yardımda bulunarak ihtiyaçları doğru biçimde belirleme, talepler doğrultusunda sistemlerin donanım ve yazılım olarak yapılandırılmasını sağlama ve anlaşmalar kapsamında donanım, üzerindeki işletim sistemi ve uygulamalara periyodik bakımlar yapılmasını kapsamaktadır.
Müşterilere sağlanan destek şekli problemin çözülebilme metoduna bağlı olarak telefon, uzak mesafeli bağlantılar ya da yerinde sağlanmaktadır.
Periyodik bakımlar kapsamında yapılan ziyaretler dışında müşterilerden telefon ile gelen destek talepleri kabul edilmektedir.
Altyapısını hazırladığımız ve konfigürasyonunu yaptığımız tüm sistem çözümleri için destek sağlanmaktadır.
UCUZ ARARKEN PAHALI ! KALİTE ARARKEN ÇÖPLÜK ALMAYIN UCUZ, MARKASIZ VE TEKNİK DESTEĞİ OLMAYAN BİLGİSAYAR ALACAK KADAR CESUR MUSUNUZ?

Servisimize gelen her ürünün arıza tespiti süratle yapılarak konunun ürün sahibine ayrıntılı şekilde bildirilmesi ve onayı takiben sorun giderme işlemlerinin başlatılması, varsa çıkan arızalı parçaların antistatik poşete konularak ürün sahibine teslim edilmesi ilk sıradaki işlemlerdir. Teknik servisimize gelen arızalı bilgisayarın tamirini takiben, daha hızlı çalışmasını sağlamak amacı ile tarafımıza iletilen müşteri istekleri doğrultusunda, ilk önce geçici internet dosyalarının temizlenmesi (temporary internet files), scandisk işlemi, disk birleştirme (defragmantation), geçici dosyaların temizlenmesi, msconfig ve sysedit ile açılışta otomatik olarak çalışan ve sistemin hızını düşüren programlardan gereksiz olanların çalışmasının engellenmesi, soğutma sistemlerinin kontrolü, lüzumu halinde soğutmayı kolaylaştıran iletken sıvıların kullanılması, kartların, vidaların ve kabloların silikonlanarak toplanması işlemleri yapılmaktadır.
Ayrıca bilgisayar sistemi ve bununla beraber servisimize gelen yan donanımların iç ve dış fiziksel temizliğinin yapılması teknik servis prosedürümüzün değişmez maddeleridir. Portölçerlerle data iletim kontrolü elektronik olarak yapılan ve teknik servis hizmet işlemi biten bilgisayar ve yan donanımlarının etiketlendirilerek düzenlenmiş teknik servis formaları ile müşterinin kontrolüne sunulması ile teknik servis prosedürü sona ermiş olur.
Kullanılan tüm yeni parçaların seri no'larının ve tarihlerinin ürün sahibi adına açılan dosyalara kaydının yapılması ve çıkan tüm parçalar ile takılan parçalara ait döküman, cd vb.. materyalle birlikte ürün sahibine teslimi yapılmaktadır.

 

Servis Anlaşması

Eksperce Bilgisayar ile bir servis anlaşması yapmak size bir çok avantaj sağlar. Periyodik yapılan ziyaretler ile bilgisayarınızdaki problemler daha büyümeden çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Çok daha makul fiyata bilgisayarınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Herhangi bir problem çıkması halinde Hedef Bilgisayar Servis elemanları 24 saat içerisinde bilgisayarın bakımını yapmak zorundadır.
Destek Verilen Ürünler Casper ,Digitech Vestel Bilgisayarları Hp, Oki Yazıcıları Farmakom Eczane Otomasyon, Bilsa Okul Otomasyonu, Muhasebe Mega, Vega, Logo Sentez ve Bilgisayar Programları

Bir yıllık bakım sözleşmesi ücretleri:
1 Makine + 1 Yazıcı + Yazılım Desteği....................100 Milyon TL
3 Makine + 1 Yazıcı + Yazılım Desteği....................180 Milyon TL
5 Makine + 1 Yazıcı + Yazılım Desteği....................250 Milyon TL

5 Makineden fazla olan sözleşmelerde yukarıdaki fiyata makine başına 40 Milyon TL ilave edilir.

 


Şirket Profili | Hizmetlerimiz | Ürünlerimiz | Ürün Bilgileri | Download | Kampanya
Copyright © Eksperce 2003 - 3004. Tüm Hakları Saklıdır.